Naujausi skelbimai

Operatorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 16938

Darbo skelbimo numeris

16938

Darbo aprašymas

  • Gamybos proceso priežiūra, įrenginių valdymas (siurbliai, kompresoriai, kt.) ir smulkus remontas
  • Darbas pamainomis po 12val.

Reikalavimai

  • Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Patirtis gamybinėje įmonėje 2metai
  • Noras mokytis valdyti naujus įrenginius
  • Sugebėjimas bendrauti anglų kalba - privalumas

Įmonė siūlo

  • Mokymas naujausiomis technologijomis
  • Augimo galimybės profesinėje srityje
  • Konkurencingas atlyginimas

Papildoma informacija

Įmonė rūpinasi darbuotojų atvežimu į darbą ir parvežimu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. spalio 22 d.
Įvestas:
2006 m. rugsėjo 22 d.

INDORAMOS grupė yra polietileno tereftalo (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra Azijoje, Europoje ir JAV. UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė, investuojanti 100 mln. USD į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ per metus planuoja pagaminti 198 tūkst. tonų PET granulių, naudojant naujas technologijas. Gamykloje dirbs apie 100 įvairių sričių darbuotojų. Gamybos paleidimas planuojamas 2006 m. II pusmetyje.

Mes ieškome talentingų, daug žinių ir patirties gamybos procesuose, ypač chemijos pramonėje, turinčių žmonių. Jūs kviečiami įsijungti į dinamišką, augančią kompaniją Klaipėdoje, turinčią sėkmingą tarptautinę patirtį. Siūlome išskirtinį mokymą naujausiomis technologijomis, profesinio augimo, tobulinimosi bei karjeros galimybes ir konkurencinę darbuotojų atlygio sistemą, atitinkančią kandidatų kvalifikaciją bei patirtį.