Naujausi skelbimai

Oracle IS projektuotojas (-a) - programuotojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18687

Darbo skelbimo numeris

18687

Darbo aprašymas

  • Reikalavimų informacinei sistemai išgryninimas ir specifikavimas;
  • IS techninės architektūros rengimas;
  • IS konstravimas naudojant Oracle įrankius (Designer, Forms, Reports ir kt.);
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • Oracle IS projektavimo patirtis (ne mažiau 2 metų);
  • Geras Oracle technologijų (DBVS, aplikacijų serveris ir kt.) išmanymas;
  • Darbo su Oracle DBVS patirtis – geros SQL, PL/SQL žinios;
  • Puikios lietuvių kalbos, geros anglų kalbos žinios;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas dirbti komandoje, noras tobulėti ir mokytis.

Naudingi įgūdžiai:
  • Aplikacijų kūrimo naudojant Oracle ADF patirtis;
  • Oracle Forms, Reports, J2EE programavimo patirtis;
  • IS projektavimo naudojant UML patirtis;
  • Išklausyti atitinkami kursai ar įgyti sertifikatai.

  • Darbą profesionaliame, draugiškame, puikiai sutariančiame ir novatoriškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Kompetencijos ugdymo ir karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 4 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 30 d.

UAB Algoritmų sistemos - viena pajėgiausių IT įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti individualius bei sudėtingus informacinių technologijų sprendimus. Įmonė yra sertifikuota Oracle ir Microsoft partnerė. UAB Algoritmų sistemos pagrindinis veiklos principas kuriamų ir diegiamų programų patikimumas, kurį užtikrina aukšta darbuotojų kvalifikacija, profesionalumas bei dėmesys kliento poreikiams.