Naujausi skelbimai

Oro transporto paslaugų pardavimo vadybininkas (rusų k.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105623

Darbo skelbimo numeris

105623

Darbo aprašymas

Paslaugų pardavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas;
Puikių santykių palaikymas su Lietuvos ir Rusijos klientais bei partneriais;

Reikalavimai

Aktyvių pardavimų darbo patirtis tarptautinių pervežimų organizavimo ar ekspedijavimo srityje (pageidautina oro transporto);
Rusų kalbos mokėjimas (anglų k. - privalumas);
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina transporto vadyba);
Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai, atsakingumas, savarankiškumas;

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
Galimybę nuolat mokytis ir tobulėti;
Konkurencingą atlyginimą, socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "VADYBININKAS (ORO TRANSPORTAS)", siųsti el. paštu: job@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 13 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 13 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė - moderni, dinamiška, tarptautinių krovinių gabenimo įmonė, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, teikianti savo klientams neribotus logistikos sprendimus, plečia veiklą ir ieško naujo komandos nario.