Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167394

Padalinio vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Ignalina
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Skyriaus veiklos organizavimas ir koordinavimas;
  • Komandos formavimas: darbuotojų atranka, ugdymas, tikslų nustatymas ir jų įvykdymo kontrolė;
  • Ryšių su esamais ir potencialiais klientais kūrimas, palaikymas bei plėtojimas;
  • Skyriaus veiklos planų vykdymo užtikrinimas.
  • Darbo teritorija: Ignalina, Švenčionys, Švenčionėliai, Pabradė ir Visaginas

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (draudimas, ekonomika, verslo vadyba ar panašus);
  • Sėkminga darbo patirtis aktyviuose pardavimuose, vadovavimo komandai patirtis būtų privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs personalo valdymo įgūdžiai: gebėjimas įvertinti, motyvuoti ir ugdyti darbuotojus, iškelti jiems tikslus ir įkvėpti jų siekti;
  • Pozityvumas, iniciatyvumas, noras laimėti kartu su komanda;
  • Puikūs darbo organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą profesionalioje komandoje;
  • Karjeros bei tobulėjimo galimybes;
  • Galimybes įgyvendinti perspektyvias idėjas;
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus nuo rezultatų.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167394

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Ignalina
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. spalio 14 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 4 d.

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“, kurianti ir teikianti draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU.
Savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų, patenkinančių įvairiausius poreikius, spektrą bei teikiame didelį dėmesį klientų aptarnavimui.
PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų ir per 300 priklausomų tarpininkų.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!