Naujausi skelbimai

Padalinio vadovas Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78904

Darbo skelbimo numeris

78904

CVMarket.lt klientas Padalinio vadovas  Kaune

Darbo aprašymas

Krovininių automobilių remontas, techninė apžiūra, profilaktinis patikrinimas ir pan.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai, kruopštumas, energingumas, noras dirbti.

Siūlome neribotą atlyginimą, pagal atlikto darbo rezultatus. Galimybę nuolatos tobulėti ir mokytis.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 22 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 22 d.

Veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė, užsiimanti automobilių priežiūra, remontu, padangų ir tepalų prekyba, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje ir Alytuje. Šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ AUTOŠALTKALVĮ.