2022-07-29 11:26:48

PADAVĖJA 5* Viešbučio Restorane

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Commerce Well is offering an attractive package and other benefits for 2 waitresses in 5* Hotel in Dubai.

For more information please feel free to contact me

Reikalavimai

Good communication skills in English

Experience in waitress job

Įmonė siūlo

Į mūsų išskirtinį pasiūlymą įeina:
*Nemokami lėktuvo bilietai i Dubajų
*Nemokamas tiesioginis įdarbinimas
*Nemokamas visų dokumentų paruošimas ir tvarkymas
*Nemokamas apgyvendinimas
*Nemokamas maitinimas 3 kartus per dieną
*Nemokamas draudimas ir visos socialinės garantijos
*Nemokamas banko sąskaitos atidarymas
*Nemokomas apmokymas ir treningas naujiems darbuotojams
*Nemokoma aprangą reikalinga darbui

Verta būti su mumis nes:
*Įmonė tiesiogiai atstovauja darbdaviui, tad nėra ir nebus jokiu paslėptų mokesčių!
*Šiuo metu siūlome nuolatinį oficialų darbą ir apgyvendinimą prabangiame viešbutyje Dubajuje.
*Kiekvienas darbuotojas yra apsaugotas Jungtinių Arabų Emyratų darbo ir įdarbinimo įstatymu.
*Kontraktas yra pasirašomas tiesiogiai su darbdaviu, dviems metams, prieš išvykstant iš šalies.
*6 mėnesiai yra bandomasis laikotarpis, taip pat kontrakte numatytas grįžimas į Lietuvą, kurį apmoka darbdavys, jei darbo santykiai nesusiklostė.
*Į tiesioginį interviu registruotis būtina iš anksto, interviu vykdomas ofise Klaipėdoje arba per “Skype” su kandidatais kurie nėra iš Klaipėdos.
*Galimybė tobulėti ir užimti aukštesnes pareigas, kas 6 mėnesiai daroma nauja atranka.
*Apmokamos atostogos.
*Puiki proga patiems pabendrauti su darbdaviu ir visus klausimus aptarti iš anksto.
*Nėra jokių valstybinių mokesčių, tad visas uždirbtas atlyginimas lieka tik jums.