Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1575591

Padavėjas (-a)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

„California Tapas & Wine“ – svečių pamėgtas baras, kuriame yra akcentuojama maisto gaminimo kokybė ir platus gėrimų asortimentas.

Čia vyksta išskirtiniai vakarėliai, gyvo garso koncertų ciklai ir „California Gourmet“ šefo vakarienės.

Kviečiame tapti profesionalios ir draugiškos komandos dalimi bei įsitraukti į unikalų baro ir kartu įsikūrusio prabangaus 5 žvaigždučių viešbučio gyvenimą

Reikalavimai

  • Aptarnauti svečius ir nepamiršti mėgautis procesu,

  • Bendrauti lietuvių ir anglų kalbomis,

  • Būti savo darbo zonos šeimininku (-e),

  • Iš kompetentingų kolegų semtis patirties.

Įmonė siūlo

  • Patrauklų atlyginimą ir dosnius motyvacinius priedus,

  • Įvairius darbo grafiko variantus,

  • Vertingus mokymus ir degustacijas,

  • Personalo maitinimą, nuolaidas „saviems“ ir kitus mūsų viešbučio „perks“ J,

  • Galimybę ateityje kilti pareigose.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#1575591
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!