Naujausi skelbimai

Padavėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7286

Darbo skelbimo numeris

7286

Darbo aprašymas

Restoranui „Steak House“ Helios, Vilniuje reikalingi patyrę padavėjai.

Reikalavimai

  • darbo patirtis,
  • užsienio kalbų žinios,
  • išmanymas apie vynus,
  • žinios apie aukštojo lygio aptarnavimo subtilybes.

Mes siūlome, gerai apmokamą darbą su lanksčia bonusų sistema jauname, draugiškame kolektyve.

Siūskite CV su nuotrauka ir motyvacinį laišką.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. birželio 21 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 6 d.

CV Market (CV Rinka, UAB) - moderniausias internetinės darbo paieškos portalas Baltijos regione.

CV Market siųlo ne tik "online" paslaugas, bet ir dalinę atranką bei dalinę atranką su garantija. (Daugiau galite sužinoti: http://www.cvmarket.lt/services.php?op=view).