Naujausi skelbimai

Pagalbinis darbuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 28316

Darbo skelbimo numeris

28316

Darbo aprašymas

Žaliavų ir gatavos produkcijos svėrimas, fasavimas, transportavimas, konditerijos gaminių gamyba.

Reikalavimai

kruopštumas,
atsakingumas,
noras dirbti.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą technologiškai atnaujintoje įmonėje, galimybę profesiniam tobulėjimu, stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų, darbą draugiškame kolektyve.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugsėjo 19 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 25 d.

UAB "Dzūkija" - viena didžiausių konditerijos gamybos įmonių Lietuvoje. Mes kepame sausainius, vaflius, tortus, pyragus, pyragaičius, šakočius, gaminame šokoladą ir kitus konditerijos gaminius. Bendrovė turi keletą viešojo maitinimo įstaigų, joje dirba apie 220 darbuotojų, gamybiniai plotai siekia 5000 kv.metrų.