Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1210647

Pagalbinis darbuotojas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Reikalingas pagalbinis darbuotojas, kuris padėtų pagrindiniam dekoruotojui atlikti balionų pristatymo, dekoravimo darbus, palaikyti tvarką biure, aprūpinti reikiamomis žaliavomis ir kt.

Darbo vieta Savanorių pr. 49, Vilnius

Darbo grafikas darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais iki 15 val. ir priklausomai nuo užsakymų (už papildomas valandas papildomai padidintu tarifu apmokama).

Reikalavimai

Mes tikimės:

  • Atsakingumo ir punktualumo;
  • Komunikabilumo ir reprezentatyvumo prieš klientą;
  • Būtinas vairuotojo pažymėjimas (B kat.)
  • Būtina turėti galimybę dirbti bent kas antrą šeštadienį ir esant užsakymams (papildomai padidintu tarifu apmokama).

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Visapusius apmokymus;
  • Puikias darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką kolektyvą ir atmosferą;
  • Įvairius darbuotojų skatinimo priedus.

Darbo skelbimo numeris
#1210647
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!