Naujausi skelbimai

Pakuotojo (-jos)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104193

Darbo skelbimo numeris

104193

Darbo aprašymas

prekės (lengvos) įdėjimas į vokelį ir voko sulakstymas.

Reikalavimai

greita orientacija,
darbštumas.

Gali būti studentas.

Įmonė siūlo

darbo patirtį.

Papildoma informacija

Darbo pradžia š.m. balandžio 8d. Numatoma trukmė 1-2 savaitės. Dėl darbo teirautis iki balandžio 8d. 12val. tel. 861395473.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. balandžio 8 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 6 d.

Vilandra – pirmaujanti prekinių ženklų vystymo ir platinimo įmonė, patikima partnerė kasdienės paklausos vartojimo prekių gamintojams ir mažmenininkams, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti daugiau kaip 17 metų, Latvijos rinkoje dirbanti jau 4 metus ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Abena, Bambo, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby, Lindt, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt. UAB ,,Vilandra" šiuo metu dirba apie 80 žmonių. Manome, kad Bendrovėje yra suburta stipri specialistų ir kolegų komanda, kurią vienija bendros vertybės, siekiai ir tikslai.
Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome (skelbimas galioja iki š.m. balandžio 8d. 12val.):