Naujausi skelbimai

Papildomas darbas PHP programuotojui

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104077

Darbo skelbimo numeris

104077

Darbo aprašymas

Ieškome laisvai samdomo PHP programuotojo, kuris padėtų patobulinti skelbimų portalą.

Tai papildomas darbas, kurį galima iš anksto susiplanuoti ir atlikti vakare po pagrindinio darbo.

Reiktų atnaujinti dizainą (CSS/HTML būtų pateikiamas kito darbuotojo), ištrinti nereikalingas funkcijas, diegti naujas, tobulinti egzistuojančias pagal abejoms šalims priimtiną tvarkaraštį.

Sistema naudoja Smarty template'us (smarty.net), kuriuos nesunku perprasti.

Reikalavimai

- PHP ir MySQL patirtis
- Noras bendrauti ir ieškoti geriausio sprendimo
- Pozityvumas ir aktyvumas
- Pažadų laikymasis
- Gebėjimas dirbti savarankiškai
- Pasiekiamumas telefonu / Skype

Privalumai:

- Smarty išmanymas
- CSS/HTML kodavimas
- Stipriu privalumu laikytume, jei už darbus galite išrašyti sąskaitą-faktūrą ar kvitą (pagal verslo liudijimą/individualią veiklą)

- Darbą jums patogiu laikiu ir patogioje vietoje (namie, vakarais)
- Papildomą uždarbį priklausantį nuo atliktų darbų apimties
- Įdomų darbą, kuriame atlyginimą jūs pasirenkate patys

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el. paštu: cv@metaweb.lv.
Galite nurodyti interneto portalus su kuriais teko dirbti.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. gegužės 4 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 4 d.

Interneto portalų administravimo ir palaikymo bendrovė vienam iš savo greitai startuosiančių nišinių skelbimų portalų ieško: