Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) OneDress parduotuvėje Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 383896

Darbo skelbimo numeris

383896

Darbo aprašymas

OneDress parduotuvėms Kaune Megos ir Molo prekybos centruose ieškoma pardavėja (-as) -konsultantė (-as).
Darbo pobūdis:
Bendravimas su klientais;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

Patirtis prekyboje drabužiais;
Komunikabilumas, iniciatyvumas, darbštumas, savarankiškumas.

Įmonė siūlo

Siūlome geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas;

Jei myli madą ir sukneles, junkis prie draugiško OneDress kolektyvo.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 28 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 600 iki 870 EUR per mėn.

„OneDress“ – tai Lietuvoje sukurti ir pagaminti drabužiai moterims ir mergaitėms. Šiuo metu Lietuvoje veikia 4 OneDress parduotuvės – Kaune (prekybos centruose Mega ir Molas), Šiauliuose (prekybos centre Akropolis), Panevėžyje (prekybos centre Ryo).
Šiuo metu atidarome naują parduotuvę Vilniuje, ieškome parduotuvės darbuotojų.