Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

DOLITA, UAB

Darbo skelbimo numeris

380524

Darbo aprašymas

- Profesionalus klientų aptarnavimas;

- salės ir sandėlio tvarkos užtikrinimas;

- darbas su kasa;

- tvarkos parduotuvėje palaikymas, prekių išdėstymas.

Reikalavimai

- komunikabilumas;

- mandagus ir kokybiškas aptarnavimas;

- motyvacija siekti užsibrėžto tikslo;

- kompiuterinio raštingumo pagrindai;

- aktyviai domitės mados tendencijomis;

- domitės darbu su prekių ženklais, žinomais visame pasaulyje.

Privalumas:

- gebėjimas bendrauti anglų, rusų ar kitomis kalbomis;

- analogiško darbo patirtis.

Įmonė siūlo

- Konkurencingą atlyginimą;

- visas socialines garantijas;

- saugią darbo aplinką ir užtikriname darbo priemones;

- palankias sąlygas profesiniam tobulėjimui.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 28 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 30 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

DOLITA, UAB

Neblėstančios meilės batams ir atsidavimo darbui rezultatas – DOLITA avalynė. 25-erius metus dirbdami avalynės rinkoje sukūrėme kompaniją, kurioje kiekvienas batas turi savo asmenybę, savo istoriją ir savą klientą. Klientai pasitiki mumis, o mes pasitikime klientais, todėl nenustojame tobulėti ir kiekvieną sezoną pristatome naujų, išskirtinių batų, puikiai interpretuojančių tikrąjį „Made in Italy“ meistriškumą, itališkąjį „know how“ bei dėmesį detalėms ir naujoms technologijoms. Pirkėjams siūlome laiko patikrintus prekės ženklus. Su daugeliu gamintojų bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų, todėl užtikriname aukštą kokybę ir unikalų dizainą.

Žiūrėti profilį