Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218885

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Didmeninė ir mažmeninė prekybos įmonė kviečia dirbti pardavėją-konsultantą(-ę) parduotuvėje IMPRESIJA (mot.pėdkelnės) PC ,,AKROPOLIS" Vilniuje pilnu etatu.

Reikalavimai

- Panašaus darbo patirtis ne mažesnė, nei 1 metai,
- komunikabilumas, puiki orientacija, sąžiningumas, pareigingumas, atsakingumas.
- mokėjimas dirbti kompiuteriu: Excel, Word, Outlook, Internet Explorer - labai geras ir spartus.

Siūlome perspektyvų darbą draugiškame kolektyve, patrauklų darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#218885

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2015 m. kovo 3 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 3 d.

UAB "Impresija LT"

UAB Impresija LT devyniolika metų rinkoje sėkmingai dirbanti, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba mot.pėdkelnėmis bei apatiniu trikotažu, šiuo metu ieško pardavėjo(-os) - konsultanto(-ės).
www.impresija.lt

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!