Naujausi skelbimai

Pardavėja (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17188

Darbo skelbimo numeris

17188

Darbo aprašymas

Prekyba maisto produktais "Žemaitijos pieno" firminėje parduotuvėje Vilniuje.

Reikalavimai

- sėkmingo darbo maisto prekių parduotuvėje patirtis;
- vidurinis/aukštesnysis išsilavinimas;
- mandagumas, paslaugumas, supratingumas
- sąžiningumas ir atsakingumas
- vidurinis/aukštesnysis išsilavinimas
- apskaitos pagrindų išmanymas ir darbas kompiuteriu

Siūlome kylantį atlyginimą, socialines garantijas ir premijas, kvalifikacijos kėlimo ir profesinio tobulėjimo galimybes,

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 4 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 4 d.

UAB "Žemaitijos prekyba" yra dukterinė AB „Žemaitijos pienas“ bendrovė, turinti firminių parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Jos prekiauja populiariais kokybiškais ir vartotojų mėgstamais "Žemaitijos pienas" gaminiais, kurių asortimentas sudaro per 160 rūšių produktų, ir kitomis prekėmis. „UAB "Žemaitijos prekyba" dirba per 300 darbuotojų. Kviečiame veiklius, energingus, kompetentingus prisijungti prie mūsų komandos!