Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #309423

Pardavėja (-s) - konsultantė (-as)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Gerų indų parduotuvė „Metalo Amžius“ siūlo nuolatinį darbą indų pardavėjai (-ui) -konsultantei (-ui) firminėje indų parduotuvėje Vilniuje, PC „Panorama“.
Jūsų pagrindinės užduotys būtų: konsultuoti klientus, prižiūrėti prekybinę salę, palaikyti tvarką skyriuje, parduoti prekes, dirbti kasos aparatu.

Reikalavimai

Būtina patirtis prekyboje ne mažiau kaip 5 metai;
Vertiname gebėjimą išklausyti klientą, išsiaiškinti jo poreikius.

Siūlome nuolatinį darbą pilnu etatu finansiškai stabilioje įmonėje;
Visas socialines garantijas, atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
Komfortiškas darbo sąlygas, slenkantį darbo grafiką.

CV prašome siųsti naudojant CV Market sistemą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#309423
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!