Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #405345

Pardavėjai - Konsultantai Akademijoje, Kauno raj

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome motyvuotų, atsakingų, norinčių dirbti žmonių, kurie gali ir nori pasitikti klientą su šypsena kiekvieną dieną!

Darbe Jums reikės:
- Aptarnauti atėjusį lankytoją;
- Papildyti prekėmis lentynas, sutikrinti jų galiojimo laikus;
- Dirbti kasos aparatu (nemokančius apmokinsime);
- Keturias dienas dirbsite, keturios bus laisvos;
- Ko nemokate - išmokinsime !

Reikalavimai

Ieškome darbuotojų kurie:

- Yra pilnamečiai;
- Yra punktualūs ir atsakingi;
- Gali dirbti pilnu etatu;
- Mėgsta bendrauti su žmonėmis ir pasitikti juos su šypsena;
- Moka naudotis kompiuteriu;
- Ieško ilgalaikio darbo;
- Patirtis prekyboje: privalumas!

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
-Galimybę dirbti arčiau namų;
-Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
-Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį;
-Karjeros galimybes;
-Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose.

Darbo skelbimo numeris
#405345
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!