2022-07-29 11:26:48

Pardavėjai - Konsultantai Kalotėje, Klaipėdos raj

CVMarket.lt klientas
Nuo 615 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome motyvuotų, atsakingų, norinčių dirbti žmonių, kurie gali ir nori pasitikti klientą su šypsena kiekvieną dieną!

Darbe Jums reikės:
- Aptarnauti atėjusį lankytoją;
- Papildyti prekėmis lentynas, sutikrinti jų galiojimo laikus;
- Dirbti kasos aparatu (nemokančius apmokinsime);
- Keturias dienas dirbsite, keturios bus laisvos;
- Ko nemokate - išmokinsime !

Reikalavimai

Ieškome darbuotojų kurie:

- Yra pilnamečiai;
- Yra punktualūs ir atsakingi;
- Gali dirbti pilnu etatu;
- Mėgsta bendrauti su žmonėmis ir pasitikti juos su šypsena;
- Moka naudotis kompiuteriu;
- Ieško ilgalaikio darbo;
- Patirtis prekyboje: privalumas!

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
-Galimybę dirbti arčiau namų;
-Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
-Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį;
-Karjeros galimybes;
-Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose.