Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #261559

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) Klaipėdoje

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tikime, kad Jūs:

  • Esate drąsus, malonus bei komunikabilus žmogus;
  • Turite kompiuterio raštingumo pagrindus;
  • Esate orientuotas į pardavimus ir iškeltų uždavinių vykdymą;
  • Mokate Rusų kalbą (Anglų kalba būtų privalumas).

Reikalavimai

Jūs būsite atsakingas už:

  • Klientų aptarnavimą pagal įmonės nustatytus standartus;
  • Parduotuvės priežiūrą bei tvarkos palaikymą parduotuvėje;
  • Ataskaitų pildymą Exel formatu.

Įmonė siūlo

Darbuotojams mes siūlome:

  • Pasitikėjimu bei pagarba pagrįstą bendradarbiavimą;
  • Apmokymus bei kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimą priklausantį nuo Jūsų patirties bei kvalifikacijos.

Darbo skelbimo numeris
#261559

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. gegužės 17 d.
Įvestas:
2016 m. balandžio 18 d.

UAB „ PIETRO FILIPI LT „ tai mažmeninės prekybos drabužių tinklas turintis daugiau nei 40 parduotuvių visoje Europoje . PIETRO FILIPI , tai – moteriškų bei vyriškų drabužių parduotuvė, kurioje kiekvienas klientas suras sau tinkamą derinį tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Didžiausias dėmesys skiriamas mūsų klientams ir jų poreikiams. Šiuo metu ieškome: PARDAVĖJŲ KONSULTANTŲ Kaune.

Mes tikime , kad pardavėjas konsultantas vienas svarbiausių žmonių mūsų parduotuvėse , nuo kurio priklauso ne tik parduotuvės , bet ir įmonės sekmė bei rezultatai . Darbas mūsų drabužių tinkle reikalauja išmanyti aptarnavimo meną , jausti atsakomybę už pavestas vygdyti užduotis , teisingai susidėlioti prioritetus , greitai ir profesionaliai konsultuoti klientus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!