Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) (PC PANORAMA, parduotuvė MONTON / pilnu etatu)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 346446

Darbo skelbimo numeris

346446

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome naujų komandos narių ir dirbti VILNIUJE, PC PANORAMA, parduotuvėje MONTON, pilnu etatu, kviečiame merginas ir jaunuolius,
PARDAVĖJAS (-US) - KONSULTANTES (-US).

Pagrindiniai uždaviniai:
- klientų aptarnavimas;
- prekybos salės priežiūra;
- sandėlio priežiūra;
- darbas kasa.

Reikalavimai

Esate aktyvūs ir turite teigiamą požiūrį į gyvenimą, turite puikius bendravimo įgūdžius bei gebate dirbti komandoje - tuomet mes laukiame Jūsų!!!

Domėjimasis mada – privalumas!

Siūlome Jums įdomų, nenuobodų ir dinamišką darbą mados kompanijoje, modernią darbo aplinką, draugišką ir palaikantį kolektyvą, galimybę tobulėti ir mokytis mūsų įmonėje.

PARDUOKIME MADĄ KARTU !!!

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugsėjo 8 d.
Įvestas:
2018 m. rugpjūčio 10 d.

„Baltika Group“ tai tarptautinė mados kompanija, pristatanti prekės ženklus „Monton“, „Mosaic“, „Baltman“, „Ivo Nikkolo“ ir „Bastion“. Įmonei priklausančių parduotuvių tinklas veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Baltika Group“ valdo visus drabužių verslo procesus – nuo dizaino idėjų ir kolekcijų sukūrimo iki produktų pristatymo vartotojui.
UAB „Baltika Lietuva“ - dukterinė „Baltika Group“ įmonė Lietuvoje. Daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti bendrovė šiuo metu valdo 29 parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose.