Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) (pilnas etatas) - skubiai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343391

Darbo skelbimo numeris

343391

Darbo aprašymas

· Asortimento pristatymas ir prekių pardavimas salono klientams;
· klientų konsultavimas interjero kūrimo klausimais;
· užsakymų priėmimas ir įvykdymo kontrolė.

Reikalavimai

· Domėjimasis interjero dizainu ir dekoravimu; šios srities išsilavinimas ir/arba praktiniai įgūdžiai būtų privalumas;
· sėkminga pardavimo bei klientų aptarnavimo patirtis būtų privalumas;
· komunikabilumas, atsakingumas, pareigingumas, sugebėjimas dirbti komandoje;
· orientacija į aukščiausio lygio aptarnavimo klientams ir partneriams suteikimą;
· puikus lietuvių kalbos mokėjimas;
· geras anglų arba rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

· Darbą pusei etato;
· karjeros galimybes;
· motyvuojančią apmokėjimo sistemą;
· visas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 23 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 10 d.

Pavadinimas SKANDIAMO (SKANDI – nuoroda į skandinavišką stilių ir AMO– lot. „mylėti“) atspindi mūsų požiūrį į estetiškus, praktiškus, aukščiausios kokybės skandinavų sukurtus baldus bei interjero aksesuarus, taip pat susižavėjimą minimalistiniu dizainu, kai įprasti daiktai pateikiami kitaip, naujai, netikėtai. Atstovaujame “Menu”, “Eva Solo”, “Normann Copenhagen”, “VIPP” ir kitus žymius Skandinavijos šalių gamintojus bei siūlome Lietuvos dizainerių gaminius.