Naujausi skelbimai

Pardavėjas(-a) - konsultantas(-ė) Verkių g.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311633

Darbo skelbimo numeris

311633

Darbo aprašymas

  • Klientų parduotuvėje sutikimas, konsultavimas, užsakymų priėmimas, prekių pardavimas;
  • Rūpinimasis parduotuve – ekspozicijos priežiūra (šviestuvų surinkimas, pakabinimas, nukabinimas), prekių priėmimas, tvarkos ir švaros palaikymas;
  • Informacijos atnaujinimas, likučių priežiūra bei užsakymų sekimas internetiniame puslapyje, sąskaitų faktūrų išrašymas, prekių paruošimas ir išsiuntimas klientams;
  • Pagalba kitiems darbuotojams teikiant ataskaitas bei pasiūlymus dėl darbo kokybės bei rezultatų gerinimo.

Reikalavimai

  • noras dirbti ir atsakingas požiūris į darbą;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • reprezentatyvi išvaizda.
Privalumai:
  • savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • darbo patirtis prekyboje;
  • mokėjimas dirbti kasos aparatu;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • užsienio kalba.

Įmonė siūlo

  • laiku mokamą atlyginimą;
  • priedų sistemą, priklausančią nuo pardavimo rezultatų;
  • malonią darbo atmosferą.

Siūlomas atlyginimas 450 EUR bruto + priedai nuo rezultatų.

Kontaktinis asmuo: Paulius
Kontaktinis tel.: +370 672 03032
Darbo vieta: namų interjero centras UNIDECO, Verkių g. 44, Vilnius, šalia Medžio centro. Darbo diena 9-20 val., darbas 40 val./ 4 dienos per savaitę.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 8 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 10 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 450 EUR per mėn.

Mūsų įmonė nedidelė, bet už tai mes dirbame greitai, lanksčiai ir profesionaliai.
Siūlome tik kokybiškus, kruopščiai atrinktus šviestuvų modelius. Esame rinkoje nuo 2010 m., per tą laiką atsirinkome patikimus partnerius, kuriais pasitikime ir esame tikri, kad jų pateikta produkcija Jūsų nenuvils.
Dirbame vadovaudamiesi kokybės ir aplinkosaugos politika.
Didelis šviestuvų pasirinkimas ir platus kainų diapazonas leis pasirinkti šviestuvus, kurie geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius.

Nedidelė šviestuvų parduotuvė kviečia prie savo komandos prisijungti pardavėją-konsultantą pilnam etatui.