Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

CELSIS, UAB

Darbo skelbimo numeris

373299

Darbo aprašymas

  • Kokybiškas klientų konsultavimas šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų temomis;
  • klientų aptarnavimas, užsakymų priėmimas ir vykdymas;
  • prekių priėmimas, išdėstymas, tikrinimas.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, kruopštumas, noras tobulėti;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • techninis išsilavinimas ar analogiško darbo patirtis būtų privalumas.

  • Perspektyvų darbą stabiliai veikiančioje ir pirmaujančioje savo srityje įmonėje;
  • komfortabilias darbo sąlygas;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą.

Darbo vieta Vilnius, Ukmergės g. 297A

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 21 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 23 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

CELSIS, UAB

UAB „Celsis“ – tai šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1994 metų. Klientams teikiame platų šildymo katilų, šilumos siurblių, židinių, krosnelių, saulės kolektorių, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, įrankių, dūmtraukių, ortakių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos, vonios kambario baldų, vonios aksesuarų, virtuvės plautuvių asortimentą.

UAB „Celsis“ bendrovė specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.

Žiūrėti profilį