Naujausi skelbimai

Pardavėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71219

Darbo skelbimo numeris

71219

Darbo aprašymas

Darbas turistų lankomose vietovėse.
Prekyba renginiuose, parodose, šventėse.
Tiesioginė ir išnešiojamoji prekyba.
Leidinių pristatymas pirkėjams.
Akcijų organizavimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 2 metų darbo prekyboje patirtis.
Noras tapti geriausiu pardavėju.
Komunikabilumas, greita orientacija, respektabili išvaizda, derybų vedimo įgūdžiai.
Galimybė keliauti darbo metu: darbas su trumpomis išvykomis po visą Lietuvą.
Darbas suderintu grafiku, taip pat ir savaitgaliais.

Privalumai
Domėjimasis turizmu, lankytinomis vietomis, fotografija.
Žinios apie Lietuvos istoriją, bažnyčias, paveldo objektus.
Savarankiškas darbo planavimas.
Vidinė motyvacija siekti aukštų darbo rezultatų.
Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

Užsidirbti gerokai didesnį nei vidutinį atlyginimą.
Nuolatines pajamas, ne sezoninį darbą.
Galimybę greitai kilti karjeros laiptais, tampant grupės vadovu.
Pagalbą tobulėjant - atrinktiems kandidatams bus organizuojami verslo, buhalterinės apskaitos, pardavimo, derybų vedimo mokymai.

Prisijunk prie naujai kuriamos tiesioginių pardavimų komandos
ir mes Tau padėsime užsitikrinti savo ateitį!

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite adresu:
info@terrapublica.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2009 m. birželio 10 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 3 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1500 LTL per mėn.

VŠĮ "Terra Publica" įkurta 2001 metais ir vykdo įvairius leidybos projektus. Pagrindinės leidybos kryptys - žemės ūkis, turizmas ir vaikų literatūra. 2006 metais įkurtas turizmo leidinių skyrius. Išleisti 7 fotoalbumai „Baltijos šalys“, „Lietuva“, „Vilnius“, „Kaunas“, „Lietuvos pajūrio regionas“, „Pažaislis“, „Druskininkai“ bei 2 solidžios išvaizdos reprezentaciniai fotoalbumai „Lithuania“ ir „Lietuvos bažnyčios“. 2008 metais suformuotas platus suvenyrų asortimentas. Šiuo metu įstaigoje dirba 10 žmonių. Įmonė nuosekliai plečia savo veiklą.

Šiuo metu kuriamai tiesioginio pardavimo komandai reikalingi prekybos atstovai (-ės) ir pardavėjai (-jos), - toliau vad. pardavėjas.