Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218336

Pardavėjas - konsultantas

CVMarket.lt klientas
Druskininkai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- klientų aptarnavimas;
- prekių priėmimas, išdėstymas ir priežiūra lentynose;
- prekių galiojimo terminų kontrolė;
- darbas su kasos aparatu bei kompiuteriu.

Reikalavimai

  • kompiuterinis raštingumas;
  • komunikabilumas ir aktyvumas;
  • sąžiningumas;
  • baigtos studijos;
  • panašaus darbo patirtis;
  • amžius – ne kliūtis.

Įmonė siūlo

  • visas socialines garantijas ir patrauklų atlyginimą;
  • galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • įdomų bei dinamišką darbą puikiame kolektyve.

Savo CV siųskite per CV Market sistemą

Darbo skelbimo numeris
#218336

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2015 m. vasario 25 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 26 d.

UAB „Gelsva“ (importas, didmeninė prekyba). Šaltinio ir geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba, specializuotų vyno parduotuvių tinklas „Vynoteka“, vyninė „Savas Kampas“ bei pasaulinių prekinių ženklų platinimas ir rinkodara.

UAB „Gelsva“ yra viena didžiausių pasaulinės svarbos prekių ženklų platintoja Lietuvoje. Įmonė buvo įsteigta 1991 m. Vilniuje ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse. Per 20 metų įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir šiandien sparčiai plečia savo verslą.

Naujai atidaromai Solo-Vynoteka Druskininkuose reikalingi:

Pardavėjai konsultantai

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!