Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #223513

Pardavėjas-konsultantas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- klientų aptarnavimas;
- prekių išdėstymas ir priežiūra lentynose;
- prekių galiojimo terminų kontrolė;
- informacijos suteikimas klientams.

Reikalavimai

  • kompiuterinis raštingumas;
  • komunikabilumas ir aktyvumas;
  • sąžiningumas;
  • baigtos studijos;
  • amžius – ne kliūtis.

Įmonė siūlo

  • visas socialines garantijas ir patrauklų atlyginimą;
  • galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • įdomų bei dinamišką darbą puikiame kolektyve.

Savo CV siųskite per CV Market sistemą

Darbo skelbimo numeris
#223513

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2015 m. balandžio 9 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 31 d.

UAB „Gelsva“ (importas, didmeninė prekyba). Šaltinio ir geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba, specializuotų vyno parduotuvių tinklas „Vynoteka“, vyninė „Savas Kampas“ bei pasaulinių prekinių ženklų platinimas ir rinkodara.

UAB „Gelsva“ yra viena didžiausių pasaulinės svarbos prekių ženklų platintoja Lietuvoje. Įmonė buvo įsteigta 1991 m. Vilniuje ir pradėjo savo veiklą importo bei didmeninės prekybos srityse. Per 20 metų įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir šiandien sparčiai plečia savo verslą.

Parduotuvei ,,Solo-Vynoteka” darbui Kaune reikalingi:

Pardavėjai konsultantai

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!