Naujausi skelbimai

Pardavėjas- konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18100

Darbo skelbimo numeris

18100

Darbo aprašymas

Konsultuoti pirkėjus apie parduodamą produkciją
Aptarnauti pirkėjus laikantis klientų aptarnavimo standarto
Dalyvauti knygų pristatymo akcijose
Stebėti ir analizuoti prekių judėjimą knygyne
Užtikrinti optimalų prekių kiekio užsakymą
Priimti ir paruošti prekes pardavimui

Reikalavimai

Aukštasis (pageidautina) filologinis išsilavinimas
Pusės metų patirtis mažmeninėje prekyboje
Taisyklinga lietuvių kalba
Meilė knygai, domėjimasis leidyklų išleidžiamomis naujienomis
Darbo kompiuterine kasa patirtis
Darbo kompiuteriu pagrindai

Įmonė siūlo

Darbą stabilioje pelningai veikiančioje įmonėje
Jauną draugišką kolektyvą
Realias tobulėjimo galimybes

Papildoma informacija

Papildoma informacija teikiama telefonu 8 61623443 skambinant personalo vadybininkei Redai Mackevičienei

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 30 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 9 d.

„Alma littera“ įmonių grupė – didžiausia šalies leidybos įmonių grupė, kuriai priklauso grožinės literatūros leidykla „Alma littera“ ir mokomosios literatūros leidykla „Šviesa“. Nuo 2003 metų modernizavusi knygų prekybos sistemą, pradėjusi siūlyti Lietuvos bei užsienio leidėjams knygų platinimo ir skirstymo (distribucijos) paslaugas, įsteigusi iki šiol vienintelį šalyje knygų klubą bei nuolat plečianti šiuolaikiškų šalies knygynų tinklą „Pegasas“, dabar „Alma littera“ įmonių grupė yra lyderė leidybos rinkoje. Per kelerius paskutiniuosius metus įmonių grupė, kurioje dirba per 300 žmonių, išleidžia beveik po 700 pavadinimų naujų ir pakartotų leidinių. 2004 metais „Alma littera“ įmonių grupės išleistų leidinių bendras tiražas siekė 4 mln. egzempliorių, o apyvarta – 36,5 mln. litų. Darbui knygyne "Pegasas"