Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222059

Pardavėjas - konsultantas

CVMarket.lt klientas
Nida
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome energingų ir savarankiškų žmonių užimti pardavėjų-konsultantų pareigas JUODKRANTĖJE.

Darbo pobūdis:
Kultūringas ir rezultatyvus bendravimas su klientais;
Aktyvūs pardavimai;
Prekybinių patalpų ir ekspozicijos tvarkos palaikymas;
Produkcijos savybių išmanymas ir jų pristatymas klientams;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai

Puikios užsienio kalbų žinios;
Komunikabilumas;
Greita orientacija;
Gebėjimas savarankiškai spręsti darbines problemas;
Teigiamas požiūris į darbą;
Atsakingumas;

Privalumas:
Vokiečių kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Darbą slenkančiu grafiku;
Galimybę suderinti darbą ir studijas;
Nemokamą apgyvendinimą geromis sąlygomis dirbantiems Juodkrantėje;
Patrauklų atlyginimą;
Naudingą ir idomią darbinę patirtį;
Išsamų apmokymą dirbti.

Darbo skelbimo numeris
#222059

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Nida
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 390 - 560 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. balandžio 16 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 16 d.

UAB "RMD Linija" turi ilgametę patirtį gintaro, juvelyrikos, lino tekstilės bei meno kurinių prekybos srityje. Kviečiame prisijungti prie jaunatviško ir kultūringo kolektyvo, įgyti vertingos ir įdomios darbo patirties bei užsidirbti. Siūlome darbo vietas Klaipėdos senamiestyje įsikūrusiame salone bei "Vėtrungių galerijoje" Juodkrantėje (su galimybe apgyvendinti)

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!