Naujausi skelbimai

Pardavėjas - konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 31687

Darbo skelbimo numeris

31687

Darbo aprašymas

- dalykiškai, atsakingai ir profesionaliai konsultuoti pirkėjus,
- aptarnauti pirkėjus prie kasos, prižiūrėti prekes prekybos salėje,
- domėtis elektronikos naujovėmis ir siūlyti prekių asortimentą.

Reikalavimai

noras dirbti ir užsidirbti
anglų kalba - privalumas

Įmonė siūlo

- įdomų darbą profesionalioje komandoje,
- atlyginimą priklausantį nuo asmeninių pardavimų,
- darbo vietą PC AKROPOLIS Vilniuje ,
- realias karjeros galimybes Lietuvoje ir Vokietijoje,
- konkurencingą atlyginimą ir premijas.

Papildoma informacija

Šiuo metu įmonė turi parduotuves Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Berlyne, todėl Jums gali būti suteikta galimybė dirbti pasirinktame mieste. Realios karjeros galimybės dirbti ateityje produktų vadyboje,
įmonės prekybos tinklo projektų organizavime, kainodaros ir marketingo srityse.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 23 d.

ELEKTRONIKOS PASAULIS - įmonė, sėkmingai sukūrusi, valdanti ir plečianti specializuotą elektronikos aksesuarų savitarnos parduotuvių tinklą, skirtą pirkėjui, norinčiam apsipirkti šiuolaikiškoje, aukštos aptarnavimo kultūros, prekių pateikimo estetikos, jų kokybės ir plataus asortimento parduotuvėje bei profesionalaus pardavėjo draugijoje.
NAUJAI ATIDAROMOS PARDUOTUVĖS PC FLAGMANAS, PC BABILONAS IR PC BRUKLINAS.