Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #97049

Pardavėjas-konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • asortimento pristatymas ir prekių pardavimas salono klientams;
  • klientų konsultavimas interjero kūrimo klausimais;
  • užsakymų priėmimas ir įvykdymo kontrolė;
  • salono ekspozicijos formavimas ir priežiūra.

Reikalavimai

Savybės ir kompetencijos, reikalingos sėkmingam darbui:

  • sėkmingo darbo pardavimo srityje patirtis;
  • komunikabilumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • geri bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • orientacija į aukščiausio lygio aptarnavimo klientams ir partneriams suteikimą;
  • puikus lietuvių kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Internet Explorer ir kt.);
  • puikūs darbo grafinėmis ir projektavimo programomis įgūdžiai;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • geras anglų arba rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu).

Įmonė siūlo

Sėkmingam kandidatui siūlome:

  • karjeros galimybes;
  • motyvuojančią apmokėjimo sistemą;
  • visas socialines garantijas;
  • kvalifikacijos kėlimą.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinį laišką su nuoroda „Pardavėjas-konsultantas“ siųsti į laima@ltinterior.lt.

Darbo skelbimo numeris
#97049

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2010 m. spalio 20 d.

UAB LT INTERIOR – mažmeninės, didmeninės ir projektinės baldų prekybos įmonė, atstovaujanti Baltijos, Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių baldų gamintojus, namams skirtų baldų salonui "SKANDINAVIŠKI INTERJERAI", kuriame atstovaujami SWEDESE, HAY, SECTO DESIGN ir kiti gamintojai, Vilniuje ieško dizainerio- konsultanto.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!