Naujausi skelbimai

Pardavėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 28324

Darbo skelbimo numeris

28324

Darbo aprašymas

Prekyba konditerijos gaminiais Kalvarijų turguje.

Reikalavimai

Profesinis išsilavinimas,
atsakingumas,
iniciatyvumas.
Privalumas: panašaus darbo patirtis.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą, galimybę profesiniam tobulėjimu, stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų.

Papildoma informacija

Darbas pamainomis

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2007 m. rugpjūčio 25 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 25 d.

UAB "Dzūkija" - viena didžiausių konditerijos gamybos įmonių Lietuvoje. Mes kepame sausainius, vaflius, tortus, pyragus, pyragaičius, šakočius, gaminame šokoladą ir kitus konditerijos gaminius. Bendrovė turi keletą viešojo maitinimo įstaigų, joje dirba apie 220 darbuotojų, gamybiniai plotai siekia 5000 kv.metrų.