Naujausi skelbimai

Pardavėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 76578

Darbo skelbimo numeris

76578

CVMarket.lt klientas pardavėjas

Darbo aprašymas

Raštvedyba, informacijos tvarkymas bei archyvavimas, įmonės korespondencijos tvarkymas;
Sėkmingo biuro darbo užtikrinimas;
Pagalba kolegoms kasdieniniuose darbuose;
Bendravimas su klientais;
Biuro darbo organizavimas ir tvarkos užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė vienerių metų administratorės darbo patirtis;
Puikiai mokėti lietuvių, anglų ir rusų kalbas (ir žodžiu, ir raštu);
Noras ir sugebėjimas maloniai bendrauti su interesantais, Aktyviai ir draugiškai padėti kitiems įmonės darbuotojams;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Pareigingumas, komunikabilumas, savarankiškumas ir kruopštumas sprendžiant biuro problemas;
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
Darbas su skolomis bei buhalterinės apskaitos pagrindų išmanymas būtu vertinama kaip privalumas.

Mes siūlome geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, savo patirtį bei žinias.

Papildoma informacija

Darbo laikas 8:00 - 17:00

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, darbuotojas ar sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 27 d.

Lotelita, UAB yra prekybos ir paslaugų įmonė, turinti gerai išplėtotą elektroninį pardavimo tinklą Lietuvoje. Šiuo metu Vilniuje ieško