Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #86817

Pardavimo konsultantas telefonu

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mobilaus ryšio operatoriaus paslaugų pardavimas telefonu.

Reikalavimai

Taisyklinga lietuvių kalba;
Gebėjimas laisvai bendrauti su įvairiais žmonėmis;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Orientacija į tikslą, atsakingumas;
Aktyvių pardavimų darbo patirtis (privalumas).

Įmonėje Jūsų laukia mokymai, tobulėjimo galimybės, visos socialinės garantijos, galimybė derinti mokslą ir darbą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymų lauksime el. paštu personalas@lintel.lt su nuoroda „Darbas Kaune“, faksu (8 5) 278 33 22. Telefonas pasiteirauti (8 37) 405602

Darbo skelbimo numeris
#86817

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2010 m. birželio 17 d.
Įvestas:
2010 m. gegužės 17 d.

UAB "Lintel", informacijos paslaugų ir kontaktų centrų lyderė šalyje, kviečia Jus tapti profesionalių ir kūrybingų darbuotojų komandos nariu. Šiuo metu plečiame savo veiklą ir dirbti Kauno paslaugų teikimo skyriuje siūlome:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!