Naujausi skelbimai

Pardavimo konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105655

Darbo skelbimo numeris

105655

Darbo aprašymas

- Fizinių ir juridinių asmenų finansinių poreikių analizė.
- Individualių finansinių sprendimų parengimas ir pristatytas.
- Sutarčių sudarymas.
- Aktyvi klientų paieška.

Reikalavimai

- Visas soc.garantijas.
- Laiku mokama algą.
- Aukšto uždarbio galimybes.
- Nuolatinio profesinio tobulėjimo programą.
- Galimybę kilti karjeros laiptais.
- Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku.

Įmonė siūlo

- Aukštasis išsilavinimas.
- Oriantacija į tikslą.
- Pardavimo įgūdžiai.
- Komunikabilumas.
- Ambicingumas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2011 m. gegužės 19 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 16 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1300 LTL per mėn.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.