Naujausi skelbimai

Pardavimo projektų vadovas (-ė) (oro transporto paslaugos)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107039

Darbo skelbimo numeris

107039

Darbo aprašymas

Krovinių gabenimo oro transportu paslaugų pardavimo organizavimas Rytų Europos regione;
Ilgalaikių ryšių su Rusijos klientais užmezgimas ir palaikymas;
Komercinių pasiūlymų formavimas ir pateikimas;
Kompanijos pozicijos Rusijos rinkoje stiprinimas;
Rinkos poreikių ir pokyčių analizė, veiklos planų rengimas;

Reikalavimai

Aktyvių pardavimų darbo patirtis tarptautinių pervežimų organizavimo ar ekspedijavimo srityje (pageidautina oro transporto);
Rusų (arba anglų) kalbos mokėjimas;
Strateginis mąstymas, organizuotumas, iniciatyvumas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;

Kompanija siūlo darbą draugiškoje komandoje, gerą atlyginimą, visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "PARDAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (oro transportas)", siųsti el. paštu: cv@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2011 m. liepos 17 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 17 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė - moderni, dinamiška, tarptautinių krovinių gabenimo įmonė, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, teikianti savo klientams neribotus logistikos sprendimus, plečia veiklą ir ieško naujo komandos nario.