Pardavimo projektų vadovas (kaminų indėklai)

HR MANAGEMENT, UAB

Darbo skelbimo numeris

298408

Darbo aprašymas

- Darbas su prekybos taškais;
- Pardavimo vietų paieška;
- Kokybiškas klientų aptarnavimas ir santykių su jais palaikymas;
- Atsiskaitymų kontrolė;
- Ataskaitų teikimas vadovybei.

90proc. darbo laiko - ofise;

Reikalavimai

• Bent 2 metų panašaus darbo patirtis ;
• Geras darbo specifikos išmanymas;
• Vairuotojo pažymėjimas;
• Kompiuterinis raštingumas;
• Puikūs poreikių išsiaiškinimo, derybų įgūdžiai, inžinerinis mąstymas;
• Komunikabilumas, veržlumas, darbštumas, atsakingumas;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai.

Įmonė siūlo

• Įdomų ir atsakingą darbą;
• Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą (650Eur plius priedai);
• Galimybę realizuoti save ir savo idėjas;
• Profesinio tobulėjimo galimybes;
• Karjeros perspektyvas;
• Įmonės automobilį darbo reikalais;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. balandžio 18 d.
Įvestas:
2017 m. kovo 20 d.
Alga (bruto):
nuo 650 iki 900 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.
Mūsų klientė - jau daugiau nei dešimtmetį sparčiai plečiasi didmeninės ir mažmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis (apdailos, apšiltinimo, stogų dangos ir pan.) srityje. Savo klientams siūlo nepriekaištingos kokybės aptarnavimą, dėmesį jų poreikiams bei platų, nuolat atnaujinamą prekių asortimentą. Šiuo metu darbui su prekybos taškais ieško pardavimo projektų vadovo.

Peržiūrėti įmonės profilį >