Pardavimo projektų vadovas VIP1

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 312964

Darbo skelbimo numeris

312964

Darbo aprašymas

- Pardavimo statybos organizacijoms (renovacijos ir nauja statyba) proceso vykdymas:
- užsakymo turinio, specifinių sąlygų bei vykdymo eigos, suderinimas su klientu;
- darbų eigos grafiko suderinimas su kliento bei įmonės atsakingais asmenimis;
- pardavimo sutarties (subrangos sutarties) su klientu pasirašymas (teikimas pasirašyti).
- Sutarties vykdymo koordinavimas (darbų eigos grafiko pagrindu):
- kontaktavimas su atsakingais asmenimis dėl projekto eigos klausimų;
- savalaikis nuokrypių ar trikdžių darbų eigoje pastebėjimas ir atsakingų asmenų informavimas;
- sutartimi patvirtinto darbų eigos grafiko ir įsipareigojimų vykdymo kontrolė.
- Naujų klientų paieška;
- Betarpiškas nuolatinis kontaktavimas su klientais bei išankstinis informacijos apie jų numatomus stambius užsakymus (naujos statybos, renovacijos projektus) rinkimas ir panaudojimas;
- Kliento sutartinių įsipareigojimų vykdymo priežiūra.

Reikalavimai

-Išsilavinimas: aukštasis arba aukštesnysis
-Patirtis: statybinėje, plastikinių arba aliuminio konstrukcijų pardavimo
įmonėje,
-Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
-Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Įmonė siūlo

- Ilgalaikį darbą ilgametėje įmonėje;
- Tobulėjimo galimybes;
- Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą ir socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 21 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 23 d.

UAB "Gipura" gamykloje šiandien gaminame šiuos aukščiausios kokybės gaminius:

Aliuminio durys, langai, vidaus pertvaros, lauko fasadai. Šią produkciją gaminame iš Europoje pripažintų ir sertifikuotų "Yawall" bei "Ponzio" aliuminio profilių, naudojame pasaulyje garsių firmų ("Pilkington", "Guardian") stiklą.
Plastikiniai langai, varstomos durys, slankiojančios durys, vitrinos. Šią produkciją gaminame išskirtinai tik iš A klasės plastikinių profilių, kuriuos mums tiekia pasaulyje pripažinta PVC profilių gamintoja "VEKA", garsėjanti kaip išskirtinės aukščiausios kokybės profilius langams siūlanti kompanija. Naudojame sertifikuotus stiklo paketus (iš "Guardian", "Pilkington" stiklo), kurie gali būti su padidintomis termo, akustinėmis ar saulės kontrolės savybėmis. Naudojame "Maco" (Vokietija) aukščiausios kokybės apkaustus bei furnitūrą.
Priešgaisrinės durys, langai, pertvaros. Ši produkcija gaminama iš priešgaisrinių aliuminio profilių, sertifikuotų ir laboratorijose išbandytų medžiagų bei komplektuojančių detalių. Priešgaisriniuose gaminiuose naudojame "Pilkington" priešgaisrinį stiklą. Šiandien siūlome LR Gaisrinių tyrimų centre (GTC) išbandytus ir sertifikuotus mūsų gaminius: EI60 duris ir pertvaras, kurių atsparumas atvirai ugniai >=60 min., EI45 duris ir pertvaras, kurių atsparumas atvirai ugniai >=45 min., bei EI30 duris ir pertvaras, kurių atsparumas atvirai ugniai >=30 min. Taip pat gaminame aliuminio duris su dūmams sandaria komplektacija.