Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkai(-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15374

Darbo skelbimo numeris

15374

Darbo aprašymas

UAB INTERINFO LIETUVA
kūrybingas ir dinamiškas kolektyvas, teikiantis rinkai informacijos paslaugas,
dirbti Vilniuje kviečia
PARDAVIMO VADYBININKUS (-ES)

Reikalavimai

JEI:
- pasitikite savimi, lengvai ir įtaigiai bendraujate su žmonėmis,

- pozityviai mąstote, randate išeitį iš bet kokios situacijos,

- sugebate savarankiškai dirbti ir priimti sprendimus,

- esate išsilavinęs, patyręs ir vis dar smalsus (aktyvaus pardavimo ar gyvenimiška patirtis būtų didelis privalumas)

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

- įvadinį mokymą,

- įdomų ir kūrybišką darbą tarptautinėje kompanijoje,

- asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes,

- visas socialines garantijas,

- tradicinį darbo laiką nuo 8:00-17:00 val.

Papildoma informacija

Susidomėjote?
Atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) iki rugpjūčio 13d. adresu Žirmūnų g. 68A,
LT-09124 Vilnius, faksu (8- 5) 2361001 arba el.paštu.
Telefonai pasiteirauti (8- 5) 236100, (8-5)2361099
Konfidencialumą garantuojame.
Darbas visą dieną, todėl studentų ir tų kas ieško papildomo uždarbio, prašome nesikreipti.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Kontaktinis asmuo Jūratė Stankutė

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugpjūčio 13 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 28 d.

INTERINFO, UAB – informacinių paslaugų ir katalogų leidybos įmonė Lietuvoje. Mūsų verslas - informacijos ir reklamos pardavimas į regioninius, nacionalinius, specializuotus bei tarptautinius katalogus, kompaktines plokšteles ir interneto duomenų bazes.