https://www.cvmarket.lt/69238

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

PARDAVIMO VADYBININKAS (audiniai)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 69238

Darbo skelbimo numeris

69238

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - 12 metų sėkmingai dirbanti didmeninės ir mažmeninės prekybos baldų audiniais įmonė, bendradarbiaujanti su Baltijos šalių, Lenkijos ir Kaliningrado baldų gamintojais ir parduotuvėmis.

Darbo pobūdis:
Pardavimai Lietuvoje ir užsienio šalyse; ryšių su esamais klientais (baldų gamintojais) palaikymas, naujų klientų paieška; kompanijos interesų atstovavimas tiesioginių susitikimų su klientais metu, pasiūlymų ir sutarčių rengimas; asortimento kontrolė audinių parduotuvėse, užsakymų priėmimas; ryšių su centriniu biuru Panevėžyje palaikymas.


Reikalavimai

o aukštasis išsilavinimas;
o vadybininko darbo patirtis;
o geras lenkų ir rusų kalbų mokėjimas;
o geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
o vairuotojo pažymėjimas;
o galimybė vykti į komandiruotes;
o atsakingumas, savarankiškumas, nuovokumas, derybų vedimo įgūdžiai.

Privalumai:
o anglų kalbos mokėjimas.


Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą, savarankišką, itin dinamišką darbą didmeninės prekybos srityje, geras darbo ir atlygio sąlygas.Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą galite siųsti el.paštu atranka@noriudarbo.lt arba faksu (8~5) 2784064 su nuoroda "PARDAVIMO VADYBININKAS (AUDINIAI)".


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. balandžio 15 d.
Įvestas:
2009 m. balandžio 10 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

"noriu personalo sprendimų grupė“ (UAB "Noriu darbo", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima pirmąją vietą Lietuvoje pagal vykdytų atrankų skaičių per 2006 metus; pagal paslaugų pardavimus yra tarp dešimties didžiausių personalo konsultacinių bendrovių Lietuvoje (pagal 2007 m. sausio mėn. išleisto "Verslo žinių" priedo "Verslo konsultacijos ir mokymai" duomenis).