Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167491

Pardavimo vadybininkas (-ė) (darbui su NVS šalimis)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Aktyvi naujų klientų paieška (NVS šalyse) ;
Kontaktų su esamais klientais palaikymas ir vystymas;
Derybos su klientais, sutarčių sudarymas;
Pardavimų strategijos įgyvendinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Labai geros rusų kalbos žinios (anglų kalbos žinios privalumas);
Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje su NVS šalimis ne mažiau kaip 1 metai;
Derybinė patirtis;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą ir kompentenciją atitinkantį atlyginimą;
Mokymus ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167491

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 5 d.

Mūsų klientė – įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą tarptautinių krovinių pristatymo srityje , ieško PARDAVIMŲ VADYBININKO (- ĖS) (darbui su NVS šalimis) .

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!