Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #75745

Pardavimo vadybininkas (-ė) Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Bendrovės platinamų prekių išdėstymo kontrolė prekybos centruose (lentynų priežiūra prekybos centruose, prekių tvarkymas bei išdėstymas);
- Užsakymų priėmimas ir jų įvykdymo priežiūra.
- Parduotuvių ir pirkėjų supažindinimą su platinamomis prekėmis ir naujomis prekėmis
- Pardavimo skatinimo akcijų organizavimas (pardavimo vietose)
- Konsultuoja mažmenininkus
- Produktų galiojimo laiko kontlolė ir kokybės kontrolė ( pardavimo vietose)

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
- Puiki lietuvių kalba, rusų kalba būtų privalumas;
- Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.
- Komunikabilumas, organizuotumas
- Įgimta „prekybininko gyslelė“ bei derybininko įgūdžiai.
- Regiono išmanymas;
- Sąžiningumas
- Patirtis dirbant aktyviuose pardavimuose

Naudingi įgūdžiai:
- Atkaklumas , užsibrėžto tikslo siekimas, aktyvumas.

Įmonė siūlo

- Atlyginimas pagal susitarimą.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Pardavimo vadybininkas Kaune" siųsti el.paštu: egle@saluzuvys.lt

Darbo skelbimo numeris
#75745
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!