Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas (-ė) odontologijos prekėms Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355784

Darbo skelbimo numeris

355784

Darbo aprašymas

- Aktyviai vykdyti pardavimus esamiems ir naujiems įmonės klientams, pasiekiant nustatytus pardavimų tikslus;
- Aktyviai ieškoti naujų klientų ir palaikyti ryšius su esamais, teikti klientams visapusišką informaciją, analizuoti jų poreikius;
- Analizuoti situaciją rinkoje, parduodamų prekių paklausą ir pasiūlą, konkurentų veiklą, klientų elgseną, pagal poreikį teikti ataskaitas, pasiūlymus ir išvadas;
- Dalyvauti visame pardavimų valdymo procese nuo rinkos tyrimo iki sutarties pasirašymo;
- Reklamuoti odontologijai skirtus produktus specializuotose parodose.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (privalumas);
- Darbo patirtis odontologijos prekių pardavimų srityje (privalumas);
- Puikus organizuotumas, bendravimo įgūdžiai;
- Verslumas, veržlumas;
- Atsakingumas, pareigingumas;
- Kompiuterinis raštingumas;
- Vairuotojo pažymėjimas.

Naudingi įgūdžiai:

- Nuovokumas;
- Imlumas informacijai;
- Gera iškalba;
- Greita reakcija, susiorientavimas.

- Darbą stabilioje, virš 20 metų rinkoje veikiančioje įmonėje;
- Visas darbui reikalingas priemones;
- Reguliarius mokymus;
- Motyvuojančią atlygio sistemą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 25 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 12 d.

Plandent, bendra Suomijos ir Lietuvos UAB, yra tarptautinės įmonių grupės Planmeca dalis, jau virš 20 metų sėkmingai veikianti Lietuvoje. Savo klientams siūlome visus su odontologine veikla susijusius sprendimus, nuo medžiagų, naudojamų odontologo kabinete, iki moderniausios odontologinės įrangos. Šiuo metu įmonė plečiasi ir į savo komandą kviečia: