Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas (-ė) Utenoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75752

Darbo skelbimo numeris

75752

Darbo aprašymas

- Bendrovės platinamų prekių išdėstymo kontrolė prekybos centruose (lentynų priežiūra prekybos centruose, prekių tvarkymas bei išdėstymas);
- Užsakymų priėmimas ir jų įvykdymo priežiūra.
- Parduotuvių ir pirkėjų supažindinimą su platinamomis prekėmis ir naujomis prekėmis
- Pardavimo skatinimo akcijų organizavimas (pardavimo vietose)
- Konsultuoja mažmenininkus
- Produktų galiojimo laiko kontlolė ir kokybės kontrolė ( pardavimo vietose)

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
- Puiki lietuvių kalba, rusų kalba būtų privalumas;
- Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.
- Komunikabilumas, organizuotumas
- Įgimta „prekybininko gyslelė“ bei derybininko įgūdžiai.
- Regiono išmanymas;
- Sąžiningumas
- Patirtis dirbant aktyviuose pardavimuose

Naudingi įgūdžiai:
- Atkaklumas , užsibrėžto tikslo siekimas, aktyvumas.

Įmonė siūlo

- Atlyginimas pagal susitarimą.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "Pardavimo vadybininkas Utenoje" siųsti el.paštu: egle@saluzuvys.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Utena
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 5 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 5 d.

UAB "Salų žuvys" sparčiai auganti ir besiplečianti kompanija, tai rodo ir oficialūs tyrimai. Bendrovė pateko tarp 500 greičiausiai augančių vidutinio dydžio įmonių Europoje. Duomenis paskelbė nepriklausoma verslo asociacija “Europe's 500”.