Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170897

Pardavimo vadybininkas (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlomo darbo pobūdis: prekybai skirtos įrangos ir paslaugų pardavimas, kasos aparatai, svarstyklės, priežiūros paslaugos ir pan.

Pagrindinės užduotys:

  • aktyvus tiesioginis prekių ir paslaugų pardavimas telefonu ir lankant klientą;
  • bendravimas su esamais ir naujais klientais;
  • klientų poreikių analizavimas ir pasiūlymų teikimas;
  • sutarčių pasirašymas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • sugebėjimas suprasti įmonės poreikius ir pasiūlyti optimalius sprendimus;
  • nepriekaištinga elgesio kultūra, komunikabilumas, sugebėjimas spręsti konfliktines situacijas, atsakingumas, kūrybiškumas, savarankiškumas;
  • ne mažiau nei vieneri metai sėkmingos patirties pardavimų srityje;
  • noras dirbti ir užsidirbti bei kilti karjeros laiptais.

Privalumai:
  • kasos aparatų, POS sistemų techninės žinios;
  • geros rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • įdomų darbą jaunatviškame kolektyve;
  • tobulėjimo galimybes;
  • socialines garantijas;
  • aiškias karjeros perspektyvas;
  • motyvacinį atlyginimą (įmonėje įdiegta pažangi motyvacijos sistema).

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką su nuoroda "Pardavimo vadybininkas (-ė)" siųsti el. paštu.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#170897

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 27 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 27 d.

UAB „RASO“kuria ir tiekia kompiuterines kasos sistemas ir mobilią kompiuterinę įrangą prekybos, gamybos, logistikos ir kitoms įmonėms. Kompanija pritaiko šias sistemas kiekvienos įmonės veiklai, taip sukurdama efektyvų sprendimą, tenkinantį klientų reikalavimus ir užtikrindama patikimą produktų ir paslaugų kokybę.

UAB “RASO”įkurta 1991 m. Per 19 veiklos metų kompanija tapo viena didžiausių mobiliųjų kompiuterių bei kasos aparatų ir kompiuterinių prekybos vietų (POS) sistemų importuotojų ir integruotojų Lietuvoje. Šiuo metu mūsų įmonė turi sukūrusi vieną plačiausių partnerystės tinklų Lietuvoje ir atstovauja platų tiekėjų spektrą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!