Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104930

Darbo skelbimo numeris

104930

Darbo aprašymas

  • Ryšių su esamais klientais bei partneriais palaikymas ir jų aptarnavimas;
  • Naujų klientų bei prekybos partnerių paieška;
  • Aktyvus įmonės parduodamos produkcijos pristatymas ir pardavimas, naujų pardavimų projektų inicijavimas bei vykdymas;
  • Tiekimo ir atsiskaitymo kontrolė;
  • Pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas;
  • Rinkos analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas);
  • Patirtis pardavimų srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, komunikabilumas, savidisciplina, sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Organizavimo bei derybų įgūdžiai, orientacija į rezultatus.
  • Atkaklumas, noras užsidirbti;
  • Lojalumas.

Privalumai:
  • Patirtis pardavimuose transporto rinkoje.

Įmonė siūlo

  • Socialines garantijas;
  • Stabilų bazinį atlyginimą ir priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Savirealizacijos galimybes, savarankišką, asakingą darbą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti per CV Market sistemą arba el.paštu: osvaldas@rrs.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 16 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 2 d.

Esame nauja, veržli kompanija, kuri buvo įkurta 2008 metų balandį. Nors esame dar jauni, įmonės branduolį sudaro ne vienerių metų patirtį darbe su CB, PMR ir profesionalia radijo ryšio įranga bei GPS navigacijomis turintys žmonės.
Mūsų veiklos sritys: CB radijo ryšio įrangos bei GPS navigacinių imtuvų techninė priežiūra, remontas, montavimas ir pardavimas.
Atstovaujame President Electronics, TTI, Midland, CRT, Garmin, TomTom, VDO Dayton gamintojų produkciją ir turime platų modelių pasirinkimą.
Mes tikimės jums padėti įgyvendinti visus radijo ryšio sprendimus!