Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158991

Darbo skelbimo numeris

158991

Darbo aprašymas

  • Plataus asortimento kėdžių pardavimas prekybos salone
  • Klientų poreikių įvertinimas ir jiems optimalių sprendimų pasiūlymas
  • Aktyvi naujų klientų paieška
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas
  • Užsakymų priėmimas ir koordinavimas
  • Salono prekių priežiūra
  • Darbas su kasos aparatu

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Puikūs bendravimo, derybų ir pardavimo įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas)
  • Orientacija į tikslą ir rezultatus, atsakomybė
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas
Privalumai
  • Darbo patirtis panašioje srityje
  • Mokėjimas dirbti su Agnum buhalterine programa

Įmonė siūlo

  • Vertingą patirtį, siekiant ambicingų įmonės tikslų
  • Galimybę tobulėti
  • Pastovų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų

Savo gyvenimo aprašymą su nuoroda "Pardavimo vadybininkas (-ė)" siųskite el. paštu cv[eta]vildika.lt. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 1 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 17 d.

UAB „Vildika“ – 15 metų Lietuvos rinkoje. Įmonė, turinti prekybos salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei pardavimo atstovą Šiaulių regione, gamina įvairius biuro baldus, prekiauja užsienio partnerių gaminamais metaliniais baldais ir kėdėmis.
Šiuo metu darbui Vilniaus prekybos salone „Kėdžių centras“ ieškome pardavimo vadybininko (-ės).