Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84772

Darbo skelbimo numeris

84772

Darbo aprašymas

  • Aktyvus įmonės teikiamų paslaugų pardavimas Kauno regione;
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir jų aptarnavimas, esamų klientų aptarnavimas;
  • Pardavimo užduočių vykdymas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Ataskaitų rengimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Puikūs darbo komandoje ir bendravimo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, MS Access; Rivilė būtų privalumas)
  • Atsakingas požiūris į darbą, pareigingumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Tarptautines profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 2 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 14 d.

UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ – įmonė Pabaltijo šalyse atstovaujanti tarptautinį Hellmann Worldwide Logistics logistikos tinklą vienijantį daugiau nei
400 padalinių tinklą visame pasaulyje ir dirbanti dinamiškoje ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje ieško darbuotojų.
Savo darbuotojams siūlome palankias darbo sąlygas, mokymus ir nuolatinę galimybę tobulėti.