Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108692

Darbo skelbimo numeris

108692

Darbo aprašymas

Šiandien savo klientams siūlome šią, pardavimą skatinančią, reklamą:
- 1588 skambučių centro paslaugas;
- www.1588.lt reklamines pozicijas;
- reklamą „Lietuvos ryto“ televizijoje;
- „Google AdWords“ rėmėjų nuorodas;
- reklamą „TV antenos“ savaitraštyje;
- reklamą Vilniaus miesto „ACM“ ekranuose;
- reklamą stenduose keliuose;
- Lietuvos ir užsienio įmonių duomenų bazes

Reikalavimai

Prisijungti prie pardavimo komandos Kaune kviečiame:
- Aktyvaus pardavimo darbo ieškančius energingus ir savarankiškus kandidatus;
- Kūrybingas asmenybes, sugebėsiančias klientams parinkti tinkamiausius reklamos sprendimus ir įrodyti jų naudą;
- Tuos, kurie kiekvieną mėnesį nenuilstamai sieks kuo aukštesnių pardavimo rezultatų o juos įgyvendinę neabejos, kad atlygis už darbą motyvuoja tolimesniems pasiekimams.

Pirmenybę teiksime turintiems pardavimo įgūdžių!

Ieškančius ramaus „uosto“ ir nuo darbo rezultatų nepriklausančio atlyginimo – prašome nesikreipti!

Įmonė siūlo

- Įvadinius produkto ir profesionalaus pardavimo mokymus;
- Darbą jaunatviškame, pardavimo profesionalų kolektyve, visokeriopą pardavimo vadovų pagalbą;
- Visas socialines garantijas;
- Reikiamomis darbo priemonėmis aprūpintą šiuolaikišką darbo vietą, kurioje Jūs dirbsite nuo pirmadienio iki penktadienio, tradiciniu darbo laiku.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 4 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 4 d.

INFOMEDIA, UAB veikia jau 15 metus ir yra viena iš didžiausių verslo katalogų leidėjų ir verslo informacijos teikėjų internete šalyje. Įmonė priklauso INTERINFO įmonių grupei kartu su Interinfo, UAB ir Infomedia, UAB. Grupę valdo “Baltcap management Ltd."