Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160373

Darbo skelbimo numeris

160373

Darbo aprašymas

Paslaugos paradavimas esamiems ir naujiems klientams.

Reikalavimai

  • Tu esi greitai mąstantis ir iniciatyvus, nelauki kol sėkmė ateis pati
  • Tau patinka bendrauti, esi nekofliktiška asmenybė
  • Gerai jautiesi pateikdamas pasiūlymą klientui
  • Tu esi atkaklus ir gali konstruktyviai apginti savo nuomonę
  • Turi gerus laiko planavimo įgūdžius
  • Sieki būti lyderiu

Siūlome įdomų darbą, puikų kolektyvą, fiksuotą atlyginimą bei neriboto dydžio premijas!

Telefonas pasiteiravimui: +370407298 , +37069870956

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 15 d.

Mes – UAB „New World Baltic“, jau 11 metų esame lyderis verslo informacijos srityje. Mes valdome prekinį ženklą „JUMSINFO“.
„JUMSINFO“ - didžiausias regioninis įmonių katalogas internete www.jumsinfo.lt, nemokamas verslo informacjnis leidinys įmonėms „JUMSINFO“ bei visa eilė Lietuvoje ir užsienyje vykdomų reklaminių - informacinių projektų.